Noma, один з найвідоміших ресторанів світу, тепер виглядає як одне суцільне село – з садом і безліччю рослин. На початку цього року данський заклад переїхав на нове місце в Копенгагені, пише archpaper.com.

Тепер Noma розташовується на місці «міста хіпі», колишньої військової бази, яка була колонізована сквотерами в 1970-х роках. У колишні часи це місце вважалося містом у місті, де наркотики продавалися прямо у вуличних кіосках.

Для свого супер-люкс ресторану Noma вибрала склад, який колись використовувався Королівським датським флотом. Зараз він постав у новому дизайні – з використанням елементів скандинавського інтер’єру.

Ресторан розділений на безліч невеликих будівель, кожна з яких грає свою роль: в одній зустрічають гостей, в іншій вибирають вино і т. д.

Всі ці будівлі зосереджені навколо кухні. Зовні — три теплиці, які формують своєрідний сад, тестова кухня і пекарня.

Також тут розташовані ферментаційні лабораторії, акваріуми, тераріум і мурашник. Все нагадує більше село, ніж заклад люкс-класу.

До слова, Noma був відкритий в Данії ще в 2004 році. Чотири рази він визнавався кращим рестораном світу, також він відзначений двома мішленівськими зірками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...