Meristem Logo 696x491

Ринок мінеральних добрив в Україні насичений і різноманітний, та незважаючи на це, фермерам досить важко знайти дієві професійні добрива, які б відповідали їхнім потребам. Саме тому компанія «Планта Групп» вирішила презентувати українським аграріям високоякісну продукцію від світового виробника мінеральних добрив.

Quimicas Meristem – іспанська компанія з 30-річним досвідом синтезу ефективних добрив з особливої сировини. Виробник пропонує клієнтам рішення, що дозволяють забезпечити різноманітні культури всіма необхідними поживними елементами від сходів до збору врожаю, забезпечуючи стресостійкість рослин та підвищуючи їх толерантність до захворювань.

Продукти компанії  максимально збільшують продуктивність на кожному етапі розвитку рослин аж до моменту отримання врожаю. Формуляції добрив основуються на органічних формах мікроелементів, які швидко та найбільш ефективно засвоюються рослинами.

Компанія «Планта Групп» є ексклюзивним офіційним представником Meristem в Україні. Вже понад 6 років команда спеціалістів компанії займається впровадженням на вітчизняний ринок сучасних високотехнологічних екологічних мікродобрив, антистресантів та стимуляторів росту від іспанського виробника Quimicas Meristem.

На сьогоднішній день в портфоліо компанії представлена продукція 6 основних лінійок з великою кількістю різноманітних формуляцій. Продукти охоплюють 4 сегменти культур: овочеві, плодово-ягідні, польові та озимі. Добрива органічної природи і є абсолютно нетоксичними, оскільки не містять хлору.

Топовий продукт компанії «Вігортем–С» в основі має екстракт бурих водоростей, що забезпечує високий вміст солей гумінових та фульвових кислот, амінокислот, елементів живлення та комплексом інших фізіологічно-активних речовин. Препарат не має аналогів на українському ринку. Популярністю серед аграріїв також користується лінійка продуктів під назвою «Кафом». Ці препарати мають фунгіцидний ефект, а їхня швидка дія, досягається за рахунок фосфітної форми добрив у поєднанні з важливими мікроелементами.

Крім того, «Планта Групп» планує найближчим часом розширювати свій асортимент продукції виробника добрив Meristem.

Досвідчені спеціалісти компанії «Планта Групп» окрім професійного супроводу на всіх етапах застосування добрив пропонують аграріям технологічні схеми живлення культур, адаптовані до українських реалій та кліматичних умов.

Зокрема, агрономами були розроблені схеми живлення озимих культур. Застосування добрив в даному аспекті має свої особливості, які були враховані та оптимально підібрані етапи розвитку рослин для найбільш ефективної дії препаратів. Результативність використання технологічних схем перевірено досвідом українських фермерів, які значно підвищили врожайність культур та якість продукції, завдяки внесенню добрив Meristem.

Агротехнологічні схеми, пристосовані для застосування в наших кліматичних умовах, розміщені на сайті компанії «Планта Групп», де кожен аграрій може ознайомитися та скористатися ними у власних господарствах.