Група народних депутатів днями внесла у Верховну Раду законопроект, яким пропонує збагачувати борошно вітамінами, мінералами та мікроелементами. Відповідний документ зареєстрований під номером 9117 та вже вручений на ознайомлення Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Зокрема, мова йде про фортифікацію борошна фолієвою кислотою — синтетичним аналогом природнього вітаміну В9. Також часто його збагачують залізом, йодом, вітаміном А тощо.

Ініціатори законопроекту вважають, що збагачення борошна додатковими речовинами стане профілактичним методом, спрямованим на поліпшення здоров’я нації. До того ж, цей метод рекомендований Міністерством охорони здоров’я.

На даний час фолієвою кислотою збагачують борошно у більш як 80 країнах — США, Канада, Чилі, Угорщині, Великобританії, Франції тощо. Речовину вносять із розрахунку 220 мкг на 100 г борошна. А у Китаї, наприклад, фортифікують рис як продукт наймасовішого вживання.

Всі інші мікроелементи вносяться залежно від ситуації в конкретній країні. Подекуди продукти харчування збагачують цинком, вітаміном А, Д, В12, тіаміном, рибофлавіном, ніацином та іншими елементами.

В Україні пропонують фортифікувати пшеничне борошно вищого і першого сорту. Процедура вводитиметься поетапно: з 2020 року — для підприємств потужністю переробки від 150 т зерна на добу; через півроку — з потужністю 50-150 т/добу; з 2021 року — з потужністю до 50 т/добу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.