Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» планує придбати вертикально інтегровану компанію Perutnina Ptuj, що веде бізнес у Південно-Східній Європі. 

Згідно з повідомленням компанії, це принесе їй додаткову вартість і посилить позиції в якості глобального гравця. Натомість Perutnina Ptuj отримує стратегічного довгострокового інвестора. 

Perutnina Ptuj володіє сильними брендами і значною часткою на ринку продукту з додатковою вартістю, зазначають в МХП. І додають, що готові вкластися в її подальший розвиток.

«Спільна діяльність принесе пряму вигоду не тільки місцевим фермерам і співробітникам Perutnina Ptuj,  але й позитивно вплине на галузь птахівництва в Балканському регіоні», — вважає український виробник курятини.

Згідно інформації у ЗМІ, 25 вересня МХП отримала дозвіл на придбання компанії у словенського регулюючого органу.

До слова, Perutnina Ptuj має потужності з вирощування курей-бройлерів у Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії та Герцоговині. А загалом вона веде діяльність в 22 країнах та обробляє 4 тис. га сільгоспугідь.

За інформацією «Інтерфакс-Україна», в 2017 році Perutnina Ptuj планувала продати свої активи за €270 млн, тоді як зобов’язання оцінювалися в €133 млн.