FAO спільно USDA запускає проект з підтримки дрібних фермерів-виробників природного каучуку в Камбоджі, М’янмі і Таїланді, повідомляє Khmer Times.

«Фермери, які вирощують каучукові культури, стикаються з проблемами ціноутворення, зміни клімату і стагнації врожаю», — зазначає П’єр-Марі Боск, старший офіцер FAO.

Кінцева мета проекту — стимулювання розвитку каучукового сектора за рахунок підвищення врожайності, зниження витрат, підвищення якості продукції, а, отже, збільшення доходів фермерів та підвищення їх рівня життя.

Програму розроблено спільно з французьким дослідним центром CIRAD, вона включає на початковому етапі збір даних з кожної країни, їх аналіз та порівняння для оцінки ефективності каучукової галузі.

Камбоджійський уряд повністю підтримує проект. За даними влади, в країні 160 тис га, або менше 1 % терріторії країни, використовуються для вирощування каучуконосів, і 70% врожаю цього року вже прибрані.

У 2018 році місцеві фермери у вересні продають каучук за 2 тис. рієлів (13,7 грн) за кілограм, і, щоб працювати беззбитково, їм не можна опускатися нижче позначки 900 рієлів.

Камбоджа здатна виробляти 220 тис. т натурального каучуку на рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.