Block Lp Image 626 1865 696x356

Трмас Бруннер, фермер з Австрії, який багато років веде бізнес в Україні, заснований на вирощуванні свиней без антибіотиків, збирається побудувати ще один свинокомплекс у Черкаській області, повідомляє «Дело».

Таким чином все поголів’я господарства Бруннера, яке на сьогодні досягло 5 тис. голів, збільшиться вдвічі.

У новий проект він планує вкласти $3 млн. Бруннер вже придбав старі приміщення колишнього колгоспу в Кам’янському районі, які хоче реконструювати під свинарство.

Поголів’я нині діючого комплексу австрійський підприємець збирається довести до 6,5 тис. голів, а новий буде створений з перспективою вирощування 7-8 тис. голів свиней.

Як ми писали раніше, Бруннер запропонував в Європі альтернативу діючому мейнстріму в свинарстві – вирощувати свиней без застосування антибіотиків. У 2006 році він почав реалізовувати цей проект в Україні.

Його цільовою аудиторією є споживачі, націлені на споживання екологічно чистого м’яса, люди, які в ньому розбираються і готові платити за таку якість продукту в три-чотири рази дорожче, ніж за звичайну свинину.

Ферма Бруннера AgroPlus повністю автоматизована, у нього в базі є паспорт на кожну свиню. Серед його клієнтів – ресторани і роздрібні мережі преміальних продуктів.