Нове дослідження Національного центру екологічного аналізу і синтезу в університеті Санта-Барбари допоможе впоратися з дефіцитом морепродуктів, який загрожує світу через глобальне потепління, повідомляє Futurity.

Рибоводам потрібно переміщати свої ферми на більш сприятливі ділянки океану, радить керівник дослідження Хеллі Фроліх.

За даними ФАО, кількість риби в Тихому океані в середині нинішнього століття загрожує впасти на 30%, а молюски (зокрема, устриці) можуть і зовсім позбутися місць проживання через потепління і підкислення води.

Це негативно позначиться не тільки на світовій рибній промисловості, але і на житті людей в Індо-Тихоокеанському регіоні, яка багато в чому залежить від морепродуктів.

Вчені виявили «виграшні» ділянки океану, де виробництво риби матиме найкращі показники при зміні клімату. Наприклад, субполярні води поблизу Норвегії потеплішають і стануть придатними для аквакультури.

Згідно з дослідженням, в найближчому майбутньому рівень виробництва риби стане неоднорідним навіть в межах однієї країни.

Найвигідніше положення буде у таких країн, як США і Австралія: велика берегова лінія в різних широтах допоможе їм переміщати ферми і знизити ризики.

Наприклад, великі австралійські виробники лосося передислокують свої господарства з місць, де вода стає дуже теплою, а американські устричні ферми переміщують інкубаторії з підкислених вод Тихоокеанського північно-заходу на більш чисті ділянки.

Найважче доведеться більшості дрібних фермерів, які спеціалізуються на певному виді морепродуктів. Поміняти місце або виробництво з одного виду на на інший буде непросто.

Їм вчені пропонують план довгострокового планування розвитку океану, який підкаже, де краще поставити ферму.