Нове дослідження Національного центру екологічного аналізу і синтезу в університеті Санта-Барбари допоможе впоратися з дефіцитом морепродуктів, який загрожує світу через глобальне потепління, повідомляє Futurity.

Рибоводам потрібно переміщати свої ферми на більш сприятливі ділянки океану, радить керівник дослідження Хеллі Фроліх.

За даними ФАО, кількість риби в Тихому океані в середині нинішнього століття загрожує впасти на 30%, а молюски (зокрема, устриці) можуть і зовсім позбутися місць проживання через потепління і підкислення води.

Це негативно позначиться не тільки на світовій рибній промисловості, але і на житті людей в Індо-Тихоокеанському регіоні, яка багато в чому залежить від морепродуктів.

Вчені виявили «виграшні» ділянки океану, де виробництво риби матиме найкращі показники при зміні клімату. Наприклад, субполярні води поблизу Норвегії потеплішають і стануть придатними для аквакультури.

Згідно з дослідженням, в найближчому майбутньому рівень виробництва риби стане неоднорідним навіть в межах однієї країни.

Найвигідніше положення буде у таких країн, як США і Австралія: велика берегова лінія в різних широтах допоможе їм переміщати ферми і знизити ризики.

Наприклад, великі австралійські виробники лосося передислокують свої господарства з місць, де вода стає дуже теплою, а американські устричні ферми переміщують інкубаторії з підкислених вод Тихоокеанського північно-заходу на більш чисті ділянки.

Найважче доведеться більшості дрібних фермерів, які спеціалізуються на певному виді морепродуктів. Поміняти місце або виробництво з одного виду на на інший буде непросто.

Їм вчені пропонують план довгострокового планування розвитку океану, який підкаже, де краще поставити ферму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...