Цьогорічна пропозиція свинини на внутрішньому ринку дещо відстає від торішньої. Це спричинено меншим стартовим поголів’ям на початок року і його відставанням від минулорічних показників протягом нього, розповіла Олександра Бондарська, аналітик Асоціації свинарів України (АСУ).

Проте, за її словами, критичної ситуації немає. Більш ніж 90% потреби українського ринку закривається за рахунок внутрішнього виробництва.

Бондарська зазначає, що виробництво свинини в Україні практично навпіл розподілено між господарствами населення та промисловими підприємствами з незначною перевагою у бік останніх. Наприклад, за даними офіційної статистики, промислові свиногосподарства за 2017 рік виробили 373 тис. т свинини забійною вагою, що склало 51% від загальних обсягів виробництва в країні.

Щодо цін на живу вагу, то як і на будь-якому іншому ринку, вони формуються під дією цілої низки чинників. Головні з них:

  • співвідношення попиту та пропозиції на ринку живця;
  • тиск пропозиції свинини з-за кордону та співвідношення внутрішніх цін з імпортними;
  • валютні курси.

За даними АСУ, в перший тиждень осені ціни на ринку живця коливалися в межах 47-49 грн/кг. Проте епізодично, особливо на західній Україні, а також в південних областях відзначалися вищі цінові показники.

Такого рівня ціни досягли у відповідності до сезонних коливань упродовж трьох останніх тижнів. До цього практично все літо середні закупівельні ціни були безпрецедентно стабільними — 45-46 грн/кг.

Уже зараз торгівля ведеться на рівні 47,5-49,5 грн/кг. При цьому бачення подальшої цінової перспективи серед операторів ринку неоднозначне, говорять в асоціації. Більшість м’ясопереробників налаштовані на здешевлення свинини, проте окремі оператори вважають, що традиційне осіннє послаблення цьогоріч почнеться не так швидко.

20 Rynok Zhyvka

Нагадаємо, останнім часом імпорт свинини на український ринок зріс у кілька разів. При цьому європейське м’ясо обходиться споживачам дешевше, ніж своє.