Агровиробникам українського півдня рекомендують придивитися до нової для культивування в Україні рослини — гісопу. Вона може стати надзвичайно перспективною для вирощування, приміром, у Миколаївській області, повідомляє «Агро Юг» з посиланням на дослідження Миколаївського національного аграрного університету.

Щоб розпочати вирощувати цю культуру, фермер має вкласти в один гектар близько $11 тис. інвестицій. При цьому рослина є багаторічною і приноситиме прибуток щонайменше протягом восьми років.

Проте науковці не радять відводити під гісоп площі більші за 10 га.

Плюс цієї рослини у тому, що вона не має ні шкідників, ні хвороб. Більше того, фахівці з пермакультурного агровиробництва стверджують: якщо посадити гісоп у міжрядді плодоовочевих культур, то можна позбавитися від таких шкідників як, приміром, капустяна совка, ріпний білан чи попелиця, які часто дошкуляють аграріям південних регіонів України.

Для обробітку посівів гісопу не потрібна спеціалізована техніка. Можна використовувати навіть ручну міні-техніку.

Проте, є у вирощуванні гісопу і свої ризики. Наприклад, науковці застерігають, що температурні умови півдня України можуть бути дещо високими і тому рекомендують вирощувати його на зрошуваних землях чи застосовувати притінення.

Поки що вони не з’ясували, який з сортів гісопу є найбільш придатним для вирощування у південних регіонах України, але стверджують, що при правильному підході до культивування цієї культури та правильному маркетингу, на гісопі українські аграрії зможуть заробити достойні прибутки.

До слова, у світі гісоп культивується уже давно. Його вирощують в багатьох європейських країнах та в 13 штатах США. Використовують цю культуру у фармакології, кулінарії та парфумерії. Гісоп також є гарним медоносом. Мед з гісопу коштує у три рази дорожче ніж звичайний квітковий.