Більш ніж 3,4 мільйона курчат та індиків, і близько 5500 свиней загинули через повені в результаті урагану «Флоренція» в Північній Кароліні, повідомляє Motherboard, посилаючись на дані Департаменту сільського господарства штату.

Для порівняння, це приблизно відповідає кількості поголів’я курей в Одеській або Чернівецькій областях України.

Відділ сільського господарства і споживчого обслуговування Північної Кароліни повідомляє, що це число буде рости, оскільки ще не всі фермери змогли підрахувати збитки, а мільйони сільськогосподарських тварин все ще перебувають в затоплених районах з високим рівнем ризику.

Відзначимо, що ураган «Флоренція», що прийшов в Північну Кароліну 14 вересня, забрав, щонайменше, 37 людських життів і приніс штату збитків на $ 17 млрд. Буря також завдала жорстокої шкоди кільком найбільшим тваринницьким підприємствам.

Наприклад, Sanderson Farms, третій за величиною постачальник м’яса птиці в США, втратив 1,7 мільйона своїх курчат-бройлерів після того, як 60 його об’єктів були затоплені. На даний момент компанія намагається отримати доступ до 6 мільйонів курчат поблизу Ламбертона, штат Північна Кароліна, до того, як вони помруть від голоду, оточені водою.

Втрати від урагану «Флоренція» перевищують навіть збитки, завдані останньою бурею в Північній Кароліні в 2016 році, коли ураган «Меттью» знищив 1,8 млн поголів’я птиці.