ТОВ «Еком’ясо Полісся» з жовтня планує повністю перейти на виготовлення халяльного м’яса. Реконструкція виробництва триває вже два місяці.

До кінця року компанія виготовлятиме до 400 т халяльної продукції щомісяця, 95% якої піде на експорт. Про це в своєму блозі на iAgro розповів Василь Шевчук, директор «Еком’ясо Полісся».

Зараз співвідношення виробництва халяльної яловичини до звичайної тут складає 50 на 50. Халяль має більше перспектив, говорить Шевчук, а заодно – і особливостей виробництва.

Зокрема, тварини повинні отримувати натуральне харчування, гарний догляд і бути абсолютно здоровими. Забій худоби проходиться у халяльному боксі. Аби встановити його, компанія витратила €17 тис.

«Це великі інвестиції, але вони швидко відіб’ються на експорті», — говорить Шевчук.

Монтується такий пристрій згідно культурно-релігійних традицій і розташовується в напрямку кибла, куди мусульманин звертає обличчя під час молитви.

Виробник розповідає, що випускати планують монопродукт, яловичину у шматках: биточна і задня частина, лопатка, нижня частина ноги, міжреберка, грудинка.

Майже все піде в Туреччину, Єгипет та інші країни. Близько 5% продаватимуть на внутрішньому ринку. Це залишки, придатні для виготовлення ковбасних виробів. Все тому, що халяльна яловичина в Україні майже не відрізняється за ціною від звичайної, максимум – на 10% дорожча, пояснює Шевчук.

Нагадаємо, Україна веде перемовини щодо експорту яловичини до Саудівської Аравії. На початку вересня делегація саудівських інспекторів провела оцінку системи контролю за вирощуванням малої та великої рогатої худоби. Нині Україна чекає результатів інспекції.