Споживання більшості продуктів харчування пересічними українцями не дотягує до рекомендованих раціональних норм. Виключення складають хіба що хліб та олія. Такими даними поділилися в Інституті аграрної економіки.

Найбільший розрив раціонального та фактичного споживання спостерігається по ягодам, плодам та винограду. При рекомендованих 90 кг на рік реально українці з’їдають по 44,4 кг в розрахунку на особу.

Овочів недоїдають 36% (102 кг проти рекомендованих 161 кг).

Рівень споживання м’яса науковці оцінили в 56 кг проти необхідних 80 кг. Молока – 232 кг проти рекомендованих 380 кг, яєць – 240 шт. проти 290.

А от споживання олії за результатами минулого року перевищило необхідну порцію на 39%, склавши 18 кг на особу. Хліба середньостатистичний українець з’їдає 100,8 кг при нормі 101 кг.

Юрій Лупенко, директор інституту, зазначає, що у харчуванні українців все ж намічаються позитивні тенденції. Зокрема, за минулий рік порівняно з 2016-м зросло споживання всіх продуктів, окрім молока, м’яса, картоплі та баштанних.

На його думку, відставання від раціональних норм спричинене недостатнім рівнем доходів населення. Адже в України є всі можливості забезпечення населення необхідним обсягом харчів.

Наприклад, співвідношення обсягів виробництва та внутрішнього використання по зерну складає 293%, по м’ясу і м’ясопродуктам – 105%, по молоку – 108%, по яйцям – 120%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.