552_n-696x464

Компанія «ТерраТарса» розпочала будівництво заводу з приймання, зберігання, змішування та фасування мінеральних добрив у м. Каховка, що на Херсонщині. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної держадміністрації.

За його словами, вартість інвестпроекту оцінюється у $7 млн. Перша черга заводу буде запущена уже до кінця поточного року та дозволить працевлаштувати близько восьмидесяти осіб.

На сьогоднішній день інвестор придбав приміщення старої ТЕЦ, реконструював його та підготував майданчик площею в 11 тис. кв. м для проведення будівельних робіт.

А 18 вересня було покладено початок будівництву.

Крім того, 21 вересня під час Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» керівництво компанії «ТерраТарса Україна» та місцеві органи влади підпишуть Меморандум про співпрацю, згідно з яким буде створено робочу групу, та який дозволить щвидко вирішувати нагальні питання будівництва у рамках чинного законодавства.

Раніше повідомлялося, що завод вироблятиме 3 млн л рідких (РМД) і 15 тис. т кристалічних водорозчинних мінеральних добрив на рік. Першою запустять лінію з виробництва РМД, потужністю 60 тис. л продукції за добу.