У баварському місті Реген, поблизу чеського кордону німецький фермер намалював рідким гноєм у себе на полі гігантську свастику й абревіатуру AFD, що означає назву ультраправої німецької партії «Альтернатива для Німеччини», пише The Times.

Малюнок сфотографували пілоти, після чого фотографія розійшлася соціальними мережами.

Зображення свастики карається в Німеччині позбавленням волі на строк до 3 років. 34-річний фермер зізнався, що намалював символ на початку вересня, але сказав, що це було помилково, і він не збирався вчиняти злочин. Баварець уже видалив малюнок, викосивши поле.

Поліція також розшукує людину, яка першою опублікувала дану фотографію в соціальних мережах, оскільки публікація зображення свастики в інтернеті також заборонена.

Тим часом, ще одна свастика 20-метрового розміру була викошена на газоні в Бад-Кестріце в східній частині Тюрінгії. Символ був настільки величезний, що свідок виявила його в Гугл-картах, після чого зв’язалася з поліцією. Потім газон миттєво скосили.

Подібні інциденти наслідують свастику, висаджену з дерев модрини в Бранденбурзькому лісі в нацистську епоху. Німцям довелося вирубати десятки дерев, перш ніж ворожий символ, нарешті, зник у 2000 році.

В наші дні зображення свастики все частіше з’являються в Німеччині, не дивлячись на заборону, оскільки в країні зростає підтримка ультраправих груп в знак протесту проти політики Ангели Меркель щодо біженців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.