Оптовий ринок «Шувар» (Львів) у 2019 році планує запустити на своїй території проект розвитку повноцінного виробництва. Про це в інтерв’ю east-fruit розповів Роман Федишин, засновник групи компаній «Шувар».

Нині тут вже працює кілька великих операторів, які намагаються запустити процес переробки.

У наступному році, за словами Федишина, «Шувар» виділить під виробництво 1000 кв. м. Цю площу розділять на приміщення приблизно по 100 кв. м, які будуть надавати операторам для розвитку малого бізнесу — крафтового виробництва продукції.

Компанія вже провела переговори з виробниками кондитерської та молочної продукції, а також ковбасних виробів.

«Умови такі: ми даємо ключі від приміщення оператору, він починає там працювати. При цьому для працівників створюються належні умови: душові, роздягальні і т. д. Плата за такі послуги – 10% від обсягу реалізації продукції, — розповідає Федишин. — Для високорентабельних підприємств це небагато».

Таким чином, в одному місці буде зосереджено виробництво і продаж готової продукції.

Федишин також уточнив, що в разі успішної реалізації проекту, на «Шуварі» додастся відразу 8 підприємств, які зможуть виробляти щодня 1-3 т продукції.

Крім того, окрему зону вони планують виділити під сегмент HoReCa, де будуть розташовані кафе, місця громадського харчування. Це відбудеться вже в листопаді. Один павільйон виділять під кондитерську, ще один – під ексклюзивні сири.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.