Закарпатська компанія “Котнар-М”, що випускає вершковий лікер “O DAILYS Original”, подала позов і заяву в національну поліцію за фактом заподіяння значних матеріальних і моральних збитків діями Антимонопольного комітету України (АМКУ), повідомляє “Голос Карпат” з посиланням на слова одного із засновників “Котнар-М”.

Як повідомляє джерело, правоохоронці відкрили кримінальне провадження та скоро відбудеться судове розслідування.

Раніше ми писали, що АМКУ оштрафував компанію «Котнар-М» на 978,4 тис. грн. за копіювання етикетки ірландського лікеру «Baileys» та надання недостовірної інформації.

За словами неназваного “Голосом Карпат” джерела, компанія “R & A Bailey & Co” — світовий лідер з продажу лікерів, “не маючи можливості в чесній конкурентній боротьбі протистояти ТОВ “Котнар-М”, шукала інші шляхи “приборкання” суперника і звернулася за допомогою в АМКУ із заявою, що закарпатці порушують антимонопольні вимоги і використовують їх бренд. А в Комітеті замість того, щоб захистити вітчизняного виробника, взяли і оштрафували підприємство на значну суму».

Крім того, видання повідомляє, що продукція «Котнар-М» в чотири рази дешевше свого закордонного аналога, а іноземна компанія продає свій напій в Україні з маржею 400 %.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.