Міжнародна мережа кав’ярень Starbucks відмовилася заходити на ринок України, повідомляє «Новое время» з посиланням на слова Юлії Ковалів, голови офісу Національної інвестиційної ради.

Ринок України здався корпорації не дуже великим, а українці недостатньо фінансово спроможними, що б успішно розвивати тут бізнес. До того ж, на українському ринку досить велика конкуренція в сегменті кав’ярень.

ЗМІ неодноразово повідомляли про вихід Starbucks на ринок України, зокрема, про це заявляв мер Києва Віталій Кличко.

Сьогодні кав’ярні Starbucks працюють у 77 країнах світу. Як ми писали раніше, Nestlé уклала контракт з Starbucks про права на продаж кави та чаю за межами мережі Starbucks.

Крім того багаторічний глава компанії 64-річний Говард Шульц, відомий своєю боротьбою за права ЛГБТ, пішов у відставку заради політичної кар’єри.

До речі, у 2012 році один з керівників Starbucks висловився в підтримку одностатевих шлюбів. У відповідь National Organization for Marriage закликала до бойкоту кав’ярень, зібравши 22 тис. підписів.

У тому ж році агентство Reuters опублікувало розслідування, згідно з яким за 14 років своєї роботи у Великобританії компанія виплатила лише 8,6 млн фунтів корпоративних податків, що не відповідало отриманому нею прибутку від продажів — 3 млрд фунтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.