Виноробна компанія Jackson Family Wines (Каліфорнія, США) проводить п’ятирічний експеримент щодо збільшення обсягу вуглецю, що утримується в грунті, пише The Press Democrat.

Проблема парникових газів та глобального потепління робить сьогодні актуальним тренд вуглецевого землеробства. Грунт через нещадну обробку втрачає здатність утримувати в землі вуглекислий газ.

Орні землі США втратили близько 50% вуглецю, який колись утримували, стверджують експерти. Традиційні методи вирощування культур призводять до ерозії грунтів, втрати вуглецю і того, що грунт перестає утримувати ще й вологу.

Науковці та аграрії шукають шляхи вирішення цієї проблеми. Так, найбільше в графстві Сонома виноробне господарство виграло грант від американського уряду в $ 100 тис. на експеримент.

На своїх виноградниках підприємці хочуть визначити, чи зможуть лози і землі, на яких вони ростуть, стати поглиначами вуглецю.

Фермери є головними дійовими особами у вирішенні цієї проблеми, підкреслила Карен Росс, секретар департаменту продовольства і сільського господарства Каліфорнії, на конференції, яка відбулася в господарстві Jackson Family Wines за участю ще сотні фермерів.

За даними Росс, третина орних земель у світі вже погіршилася в результаті сучасної практики ведення сільського господарства. Продовольчу безпеку націй ставлять під загрозу також посухи, які позбавляють аграріїв води.

45% населення планети до 2050 року будуть жити в умовах її хронічної нестачі.

Одним з методів боротьби з деградацією грунтів є обробка no-till, яка ще дуже мало застосовується в країнах світу, в тому числі в Україні.

Експеримент виноробів Сономи полягає в сівбі між виноградними лозами інших культур, які зможуть акумулювати вуглець. Такими чином виноградники стають його великими сховищами.

«Грунт під нашими ногами дасть нам ключ до вирішення проблеми зміни клімату», — впевнена Кеті Джексон, співвласниця Jackson Family Wines.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.