Фото: censor.net

Липецьку фабрику Roshen негласно можуть передати в тимчасову експлуатацію російському кондитерському об’єднанню «Слов’янка», повідомляє «Версія».

З квітня 2017 року фабрика законсервована і не веде ніякої діяльності. При цьому за нею числяться невирішені фінансові суперечки з місцевими фіскальними органами.

Тому місцева влада веде розмови про те, щоб передати її потужності в розпорядження «Слов’янки», де остання і буде виробляти шоколадну продукцію під своїм брендом до моменту погашення всіх заборгованостей компанії Roshen.

Раніше в російських ЗМІ була опублікована інформація про те, що в покупці цього активу Roshen зацікавлена ​​не тільки компанія «Слов’янка», а й інші російські та іноземні покупці.

У травні 2017 року фабрику продавали за $100 млн, хоча спочатку за неї просили $250 млн. Експерти ж заявили, що російський актив українського кондитерського гіганта, враховуючи геополітичні проблеми і зниження споживання солодощів в Росії майже на 9%, не вдасться продати дорожче, ніж за $10-15 млн.

В’ячеслав Москалевський, глава корпорації Roshen, заявив, що чим продавати активи фабрики за таку ціну, нехай вона краще згниє.

Нагадаємо, Липецька кондитерська фабрика стала частиною корпорації Roshen у 2001 році. У 2014 році, коли постало питання про її продаж, вона випускала більше 60 найменувань солодощів. Тоді на фабриці було вироблено 91,2 тис. тонн кондитерських виробів, її виручка склала 2,03 млрд рублів, а чистий збиток — 407,2 млн руб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.