Найбільша в Скандинавії датсько-шведська компанія з виробництва молочних продуктів Arla Foods віддасть весь свій прибуток за 2018 рік фермерам свого кооперативу, які постраждали від посухи в Європі, повідомляє The Guardian.

У кооперативі працюють 11,2 тис. фермерів Великобританії, Данії, Швеції, Німеччини, Бельгії, Люксембургу та Нідерландів. Вони отримають в цілому 278 млн фунтів (310 млн євро).

Arla Foods була заснована в Швеції в 1881 році, у власність концерну входять бренди Lurpak і Anchor.

Зазвичай компанія щорічно виплачує фермерам тільки частину свого річного прибутку, але в цьому році керівництво Arla Foods вирішило зробити виняток, оскільки члени кооперативу зазнали величезних збитків через посуху.

«Наша компанія безпосередньо залежить від ферм, і ми дбаємо про добробут наших фермерів, визнаємо, що посуха цього літа в Європі була надзвичайною», — каже Ян Тофт Нургаард, голова Arla Foods.

З ним також погодився виконавчий директор компанії Петер Туборг. За його словами, фінансовий баланс Arla Foods значно покращився за останні кілька років, тому дана ініціатива не позначиться на подальшому зростанні компанії.

Цього року з ініціативи Arla Foods Лондонська школа економіки провела дослідження, яке показало, що ціни на молочні продукти в країні підвищаться після можливого виходу Британії з ЄС в 2019 році. Як наслідок, звичайні молочні продукти — масло, йогурт і сир можуть стати делікатесами для британців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.