Strausinaia Ferma 696x522

Фермер Роман Сухарук, що тримає страусину ферму в с. Спасі на Івано-Франківщині, планує розпродати птахів та закрити свій бізнес. Все тому, що на екзотичну продукцію немає попиту, розповів він в ефірі телеканалу НТК.

Перших пташенят Сухарук придбав 6 років тому. За цей час так і не вдалося налагодити збут, хоча пропонував м’ясо ресторанам та готелям. Вони від такої продукції відмовилися, аргументуючи, що страусів готувати не вміють.

Фермер зазначає, що страусятина вважається дієтичною та належить до продукту вищої категорії. Єдиний недолік – висока вартість, кілограм коштує на рівні 400 грн.

Зараз на фермі залишилося 7 птахів. Фермер хоче їх збути оптом та й на цьому страусиний бізнес завершити. Натомість уже придбав індиків — з ними простіше.

До слова, останнім часом в Україні розвелося чимало невеликих страусиних ферм (за оцінками експертів, на рівні 60). Зазвичай птахів вирощують заради яєць та м’яса. Також цінним продуктом є шкіра, а пір’я використовують як прикрасу чи елемент декору. Зі шкарлуп яєць виготовляють посуд, абажури для освітлення, корпуси для годинників.

В Україні є і успішні приклади страусиного бізнесу. Наприклад, Василь Ковінько тримає 5-гектарне господарство на Київщині з 2002 року. Говорить, що бізнес вигідний, тим більше, що починати його можна буквально з 4 птахів.

Ковінько влаштував на своїй фермі міні-зоопарк та отримує додатковий заробіток на туристах.