Господарський суд Львівської області визнав банкрутом ПрАТ «Галичина», пов’язану з групою «Континіум». Відносно молочної компанії відкриють ліквідаційну процедуру, повідомляє finbalance.

Провадження у справі про банкрутство тривало майже три роки — з листопада 2015-го.

Зазначається, що загальна кредиторська заборгованість «Галичини» складає 1,18 млрд грн, тоді як вартість майна — близько 232 млн грн. Ознак фіктивного банкрутства судом не встановлено.

До слова, за інформацією НКЦПФР, власником 100% пакету акцій компанії-банкрута являється кіпрська «Бросмонт Холдінгз Лімітед».

Ще у 2010 році «Західна молочна група», підконтрольна групі «Континіум» Степана Івахіва, об’єдналася із ЗАТ «Галичина», бенефіціарами якого були львів’яни Андрій Король, Сергій Гибай та Юрій Ложкін. Тоді це публічно підтвердили у самій группі «Континіум». Об’єднана компанія залишила назву «Галичина», а Івахів увійшов у наглядову раду підприємства.

Через деякий час, у 2014 році гендиректором «Галичини» був призначений Дмитро Лещенко, який до цього був на посаді гендиректора групи «Континіум».

Загалом ПрАТ «Галичина» вважалося одним з найкрупніших молочних підприємств. У 2011 році компанія була другою серед найбільших українських виробників кисломолочних напоїв. Її частка ринку в цьому сегменті оцінювалась в 10,5%.

Окрім того, в асортименті продукції значилися традиційні молоко, сметана, масло, спред, маслянка, сухе молоко тощо.