Британські школи отримали можливість запровадити навчання школярів фермерському ремеслу в рамках відомого міжнародного формату STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics), повідомляє Farminguk.

Це підхід до освітнього процесу, коли знання даються дітям в простій і доступній формі візуалізації наукових і технічних процесів.

Молодші школярі можуть розробляти власні продукти харчування і агротехніку. Наприклад, діти можуть сконструювати трактор майбутнього, створити рецепт снека або спроектувати курник.

У пілотному проекті, який курирує Національний союз фермерів Англії і Уельсу (NFU), беруть участь кілька десятків учнів та їхні вчителі.

«Їжа та сільське господарство нерозривно пов’язані, — зазначає Мінетт Баттерс, президент NFU. — Для нас як індустрії важливо, щоб діти знали, звідки береться те, що вони їдять. Це фантастична можливість здобувати середню освіту одночасно з вивченням виробництва продуктів харчування та проблем, з якими стикаються фермери кожен день».

Як ми писали раніше, кілька міжнародних компаній, які виробляють насіння і агрохімію, ведуть в Україні благодійні проекти за форматом STEM.