У місті Тенга (Сінгапур) скоро виросте житловий масив «Плантація», де серед висоток будуть створені ділянки для ведення садівництва та інших видів сільського господарства площею 2 тис. кв м, пише Today.

«Плантація» — один з проектів, який втілюється згідно з державною програмою HDB по створенню нових сучасних міст типу Тенга на місці нетрів.

Мешканці району «Плантація» зможуть вирощувати і продавати овочі та фрукти на спеціально створених фермерських ринках. До громадських садів додадуться ще й освітні установи, де всіх охочих навчать садівництву та городництву.

«Плантація» стане першим з п’яти унікальних житлових районів, які уряд планує побудувати в Тенга.

Решта чотири — «Парк», «Сад», «Цегляна країна» і «Лісовий пагорб», творці спроектують у відповідності з темами цих комплексів і навколишньою природою, а також загальним баченням концепції Тенгі як «Лісового міста».

Він називається «Лісовим», оскільки заснований на зелених масивах, що з’єднують Сінгапур з екосистемами західного регіону і Центральним заповідником.

Тамтешні ліси, за задумом, повинні покращити комунікацію між жителями для обміну досвідом і знаннями.

Лоуренс Вонг, міністр розвитку Сінгапуру обіцяє, що перші з 1500 смарт-квартир HDB в Тенга здадуться вже в листопаді. Вони будуть на дві і більше кімнат і розраховані на три покоління.

Родзинка «Плантації» — готова садівнича ферма 40 м на 700 м, а також велика область для громадських заходів. Тут розташуються велосипедні доріжки і лінійний пішохідний комплекс, що складається з ресторанів і торгових точок, дитсадків і шкіл.

З сусідніми містами жителів “Плантації” будуть з’єднувати дві станції швидкісних поїздів і мережа автобусних зупинок в межах 300 м від житлових будинків.

У цілому Тенга буде рости до 700 га. Для порівняння: весь Сінгапур по площі менше Києва. В агро-місті зростуть 42 тис. нових житлових будинків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.