В Україні стартував новий сезон цукроваріння. За даними НАСУ «Укрцукор», станом на 3 вересня до роботи приступило п’ять заводів.

Перший з них, Томашпільський цукровий завод, що входить до «Агрокомплексу «Зелена долина» почав переробку цукрового буряку ще 31 серпня. Слідом за ним 1 вересня запустився Крижопільський цукровий завод («Продовольча компанія «Поділля»), а також 2 заводи «Астарти» — Яреськівський та Ланнівський.

В «Астарті» повідомляють, що на Яреськівському заводі вже виготовили першу партію цукру. Інші підприємства згідно запланованого графіку компанія запустить протягом вересня-початку жовтня.

«У цілодобовому режимі «поле-доставка-переробка» сезон триватиме орієнтовно до грудня», — зазначають в агрохолдингу, додаючи, що в період ремонту інвестували в свої цукрові підприємства 300 млн грн.

Уже вчора, 3 вересня, до роботи став також Жданівський завод компанії «Цукрагропром».

Загалом в асоціації очікують, що кількість працюючих заводів у поточному сезоні з 46 знизиться до 42-43. Відповідно, зменшаться і обсяги виробництва солодкого продукту — на 11% порівняно з минулим сезоном, до 1,9 млн т.

Буряку також посіяли менше. Якщо у 2017/18 маркетинговому році площі під культурою складали 311 тис. га, то зараз вони оцінюються в 279 тис. га.

Нагадаємо, за оцінками Міністерства сільського господарства США (USDA), урожай цукрових буряків в Україні у 2018/19 МР складе 12,9 млн т. Можливе виробництво цукру американські аналітики оцінюють дещо вище, ніж “Укрцукор”, — 2,1 млн т.

Раніше AgroDay повідомляв, що у поточному сезоні цукрові буряки набрали у вазі, але втратили цукристість. Показник знаходиться на рівні 13,4%, торік він складав 14,8%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...