Українські виробники сирів почали відмовлятися від масових розпродажів продукту, а деякі з них планують найближчим часом підняти ціни, пише Інфагро.

Все тому, що вже в переддень осені кількість замовлень від торгових мереж і дистриб’юторів для продажів на внутрішньому ринку почала зростати.

Дещо збільшились навіть ціни на сирні продукти для поставок на експорт, констатують аналітики видання.

Вони відзначають, що на руку операторам ринку сиру зіграла і нинішня девальвація гривні. По-перше, за рахунок цього деяким компаніям вдасться більше заробити на експорті. По-друге, це зменьшить імпорт зарубіжних сирів.

Все ж, сподіватися на високий прибуток сироварам поки рано. Незрозуміло, наскільки виправдаються їхні надії на зростання продажів восени на внутрішньому ринку і сирних продуктів – на зовнішньому. Крім того, з’їсти всю вигоду від прогнозованого зростання цін на сир може подорожчання сировини.

Поки на внутрішньому ринку дистриб’ютори закуповують сири по 120-140 грн/кг. На експорт продукція йде по 3700-4300 $/т.

Нагадаємо, раніше в Асоціації виробників молока зазначали, що через зниження цін на сир молоко другого ґатунку, яке йде на їх виготовлення, заводи-переробники почали закуповувати дешевше. В той час, як, наприклад, молоко ґатунку екстра подорожчало на 5-6%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...