На Бессарабському ринку в Києві з’явилася змога розрахуватися за покупки криптовалютою.

Послугу вдалося запровадити завдяки платіжній системі «Paytomat», яка підтримує більшість популярних криптовалют: Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, EOS, NANO, WAVES, Dash, Litecoin, NEM, Ethereum, повідомляється на сторінці ринку в Facebook.

Очікується, що це дозволить привабити до ринку аудиторію крипто-ентузіастів, а також запропонувати покупцям новий досвід розрахунків. Також це місце відвідують багато іноземних туристів, і для них розраховуватися в такий спосіб зручно і швидко.

Поки що в експериментальному форматі працює одне торгове місце з овочами. На черзі — стріт-фуд кафе. У разі попиту на розрахунки криптовалютою на ринку обіцяють розширити можливості для такого розрахунку.

Зараз на торговому місці з овочами встановлена брендована Paytomat табличка з єдиним QR-кодом. Для розрахунку за товар покупець має відсканувати код, обрати бажаний вид криптовалюти та провести оплату. В разі успішної операції продавець отримує повідомлення про надходження коштів у гривні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про тенденцію можливого переходу зернового ринку на розрахунки криптовалютами. Проте експерти говорять про складність таких розрахунків на практиці.

«Криптовалюти у нас вважаються не грошима, а майном. І складно провести операцію продажу зерна за ті ж біткойни. Затримка за урядом, НБУ, парламентом, які повинні врегулювати це питання», — пояснював тоді Дмитро Александров, старший партнер юридичної компанії Alexandrov&Partners.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.