В Одеському порту митники затримали велику партію контрабандних сигарет «Marlboro» в кількості до 600 тис пачок на суму 15-17 млн грн, повідомляє прес-служба ГФСУ.

Товар знайшли під час митного огляду контейнера, вантаж якого був маркований як «Туалетний папір». Насправді рулони з папером займали лише перші чотири ряди від стулок контейнера.

Партія прямувала в Ізраїль. Як повідомляє «Униан» з посиланням на джерело в одеській митниці, сигарети відправило чернівецьке приватне підприємство “Лібра”, а їх покупцем була ізраїльська компанія Ramil Basairzade.

Транспортувала і супроводжувала контрабанду третя, досить відома фірма — «Інтер Транс Лоджистік», засновник якої Віктор Берестенко одночасно очолює місцеву громадську раду при ГФС і не раз сам нібито викривав контрабандні схеми одеської митниці.

Наприклад, на основі його заяв німецька Süddeutsche Zeitung повідомляло, що Україна втрачає на контрабанді $ 4,8 млрд щорічно.

Як повідомляли ЗМІ з посиланням на дослідження KPMG, Україна другий рік поспіль займає перше місце в рейтингу країн, з яких в Євросоюз завозиться найбільше нелегальних сигарет. Через тютюнову контрабанду держави ЄС щорічно недоотримують 10 млрд євро податків.

Як ми повідомляли, з лютого по червень українські тютюнові компанії шляхом маніпуляції з цінами мінімізували собі підвищення акцизів, чим скоротили надходження до держскарбниці більш ніж на 20 %.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...