Wallpapers 1920x1080 1 696x344

Індія склала список з 40 товарів, якими вона може замінити американський експорт до Китаю, що постраждав через торгову війну між двома найбільшими економіками світу, пише Western Farm Press.

Індійські виноград, бавовну, тютюн, заморожене м’ясо великої рогатої худоби і мигдаль можуть з успіхом замінити для китайців американські, впевнені індійські аналітики.

Збільшення експорту допоможе скоротити дефіцит зовнішньоторговельного балансу між Індією і Китаєм. Індійці сьогодні споживають з Піднебесної на $ 63 млрд більше, ніж постачають туди сама.

Індія може поставляти в Китай щонайменше ще 80 видів товарів. Індійський уряд розробляє стратегії нарощування виробництва в секторах, де в Індії є явна перевага, і звернувся до свого посольства в Китаї з проханням ініціювати ділові зустрічі для індійських експортерів, зацікавлених в цьому ринку.

Китай вже заміщає американський імпорт іншими джерелами. Так, він почав купувати соєві боби з Бразилії. Україна також цього року збільшила експорт кукурудзи в Китай до 1 млн тонн, компенсуючи китайцям зниження імпорту з США.

Як ми писали, політика США відчутно змінює не тільки китайську економіку, але й світовий фондовий, нафтовий та аграрний ринок в цілому.

«Одне з основних наслідків торгової війни — це реорганізація і реконфігурація ланцюгів поставок, — зазначає Амітенду Паліт, старший науковий співробітник Інституту південноазіатських досліджень Національного університету Сінгапуру. — Існує ймовірність того, що Індія стане частиною деяких виробничих ланцюгів. Однак говорити про те, що торгова війна між США і Китаєм дасть Індії негайний прибуток, поки рано».