В 2019-2020 рр. Україна повернеться до рівня імпорту сичужних сирів приблизно в 11 тис. т.

Це 15-20% ринку, а отже стане великим викликом для українських виробників. При тому, що ціни на вітчизняний сир відповідають імпортним, а іноді вони навіть вищі, пише «Інфагро».

Аналітики відзначають, що на українському ринку раніше були спроби протистояти імпорту. Зокрема, в категорії м’яких видів сиру. Тоді на полицях супермаркетів з’явився продукт вітчизняного виробництва, але особливої популярності він так і не отримав. Не допоміг тут навіть відносно доступний рівень цін.

Загрозу з боку можливого зростання імпорту відзначають і виробники.

«Та кожна загроза – це можливість. Ми швидше бачимо в цьому позитив, оскільки це означає зростання саб-преміум сегменту (масовий преміум – ред.), для якого у нас є відповідна пропозиція», — говорить Олег Кіндер з компанії «Континіум».

Мова йде про сири, які мають витримку більшу, ніж молоді і відрізняються рецептурою.

При цьому український виробник розраховує, що за рахунок досвіду, інвестицій і хороших фахівців все-таки зможе складе гідну конкуренцію тим же польським сирам.

А тим часом, за даними митної статистики, імпорт сирів в Україну вже демонструє зростання. Якщо в 2016 році обсяг імпорту склав трохи більше 8 тис. т, то за підсумками 2017-го — 10 тис. т.

За січень-липень 2018 року українці збільшили споживання імпортних сирів на 30%. Переважно продукт поставляється з Польщі, Німеччини та Франції.