Ірландська громадська організація Aware, що допомагає людям з депресією і біполярним розладом, буде брати участь у цьому році в Plowing — національному сільськогосподарському конкурсі, щоб мотивувати фермерів звертатися за психологічною допомогою, повідомляє «Farmers Journal».

«В останні роки зростає стресовий тиск на фермерську спільноту, — зазначає Брід О Меара, один з керівників Aware. — Зниження доходів і збільшення витрат і нормативних правил, тривалий робочий день, соціальна ізоляція і непередбачувані погодні умови — це лише частина чинників такого тиску».

Фахівці вважають спосіб життя і роботу фермерів дуже напруженими, вважаючи, що в багатьох випадках вони потребують психологічної допомоги.

Aware пропонує безкоштовну річну програму такої допомоги для всіх своїх співвітчизників, зайнятих в сільському господарстві.

Окремий сервіс організація надасть аграріям, які страждають депресією, біполярним розладом і розладами настрою.

У цьому році посуха була головним джерелом стресу для фермерів, коли ще не всі відійшли від весняної негоди. Сюди ж відносяться проблеми з кормами і фінансуванням бізнесу.

Як ми писали раніше, фермери Південної Австралії важко пережили сонячний удар по їх бізнесу, багато хто з них опинився на межі згортання справи.

До речі, австралійський вівчар Бен Бруксби в благодійних цілях організував зйомку голих фермерів і видав календар зі знімками, а потім створив лінію нижньої білизни. Кошти від цих епатажних проектів Бруксби направляє на психологічну допомогу фермерам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.