До 2030 року обсяги продовольчих відходів у світі виростуть більш ніж на 30%, до 66 тонн на секунду. Це показало дослідження Boston Consulting Group (BCG), повідомляє Inhabitat.

За прогнозами, буде «спущено» 2,1 млн т продовольства, а що стосується продуктів, які швидко псуються, то масштаби будуть взагалі колосальними – 66 т/с.

На сьогодні в світі викидають близько 1,6 млрд т їжі, що становить десь $1,2 трлн. А виготовлення продуктів харчування продукує 8% парникових газів щорічно. І хоча рівень поінформованості про катастрофічність ситуації серед людей росте, глобальних спроб вирішити це питання ще не було зроблено.

За словами Шаліні Унікрішнана, партнера та керуючого директора BCG, намагання навести лад у ситуації з продовольчими відходами є фрагментарними, обмеженими і, зрештою, недостатніми, ураховуючи масштаби проблеми. Фактично, міри приймаються лише на словах, бо країни продовжують індустріалізуватися.

«Разом зі зростанням чисельності населення в деяких індустріальних частинах світу, таких, як Азія, збільшується і споживання», – відзначив він.

Одним із варіантів виходу із ситуації, на думку експертів, є розробка екологічної марки, яка допоможе розпізнати, так би мовити, добросовісно виготовлені товари. Вона підказуватиме споживачам, які компанії зобов’язалися скорочувати відходи. Поки фахівці обговорюють шляхи вирішення проблеми, вона загострюється, тому не можна гаяти час.

ООН сподівається до 2030 року вполовину скоротити кількість харчових відходів, але якщо уряди, компанії та споживачі не почнуть діяти одночасно, то все залишиться як є.

За словами Унікрішнана, це непроста проблема: жодна країна, жодна особа не може самостійно вирішити її.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...