Саудівська Аравія підтвердила халяльність птиці виробництва компанії «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») і надала дозвіл на її постачання на свій ринок.

Як повідомляє український виробник на своєму офіційному сайті, виробництво птиці за стандартами халяль здійснювалось і раніше. Продукція постачалась на ринки багатьох мусульманських країн, проте у Саудівській Аравії діють особливі правила отримання дозволу на ввезення м’яса.

Нещодавно саудівські інспектори провели кілька ретельних перевірок на «Агромарсі», за результатами яких внесли компанію до списку дозволених постачальників.

«Днями «Комплекс Агромарс» відвідала делегація представників компанії AbrajAl-Twafuq, яка також оглянула виробництво та підтвердила готовність розпочати співпрацю з постачання «Гаврилівських курчат» до цієї країни», — зазначають у прес-службі.

Очікується, вже на початку вересня буде підписано масштабний договір на закупівлю продукції.

Нагадаємо, раніше компанія «Агромарс» влаштувала несанкціоноване звалище пташиних відходів у Вишгородському районі неподалік від Києва. Тоді виробник назвав таку міру вимушеною — обладнання для переробки відходів вийшло з ладу.

За фактом порушення на «Агромарс» було заведено кримінальну справу. Власників холдингу Марину Сігал, Євгена Сігала та виконавчого директора Олексія Марченко було затримано, проте згодом їх випустили під заставу.

Але ситуація з гнилою курятиною так і не вирішилася. Навіть опісля від місцевих жителів надходили скарги на сморід в селах, де розташовані птахофабрики «Агромарсу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...