Klm Japan Airlines

Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України працює над програмою отримання біодизелю з рижію, розповідає Станіслав Ісаєнков, заввідділом цього закладу, в ефірі радіо «Вести».

«Це традиційно-забута в нашій місцевості культура, — говорить він. — Приміром, наші давні предки вживали не соняшникову олію, а рижієву».

800px Camelina Sativa Ef

До речі, саме Україна — центр еволюційного походження рижію, стверджує експерт. Останнім часом вчені багато уваги приділяють цій культурі. Її важлива якість — вона невибаглива: не вимагає додаткових добрив, не вимоглива до якості грунту і температурного режиму.

Канада вже використовує рижієву олія для виробництва біодизеля. Наприклад, голландська авіакомпанія KLM і Japan Airlines використовують в пальному добавки олії з насіння рижію. Це зменшує шкідливі викиди в атмосферу.

Інститут харчової біотехнології спільно з Інститутом електрозварювання ім. Патона створили установку, яка може виробляти біодизель з рижію.

У співпраці з колегами з Центрального ботанічного саду, де є багата колекція рижію, вчені Інституту харчової біотехнології покращують цю культуру — підвищують олійний склад насіння.