фото: hyemekresimli.com

Маріупольський фермер отримає 324 тис. грн гранту на виробництво фруктових і овочевих екочіпсів. Роман Кругляков здобув перемогу в конкурсі «Український донецький куркуль», започаткованому Донецькою обласною державною адміністрацією для сприяння та розвитку місцевого підприємництва і бізнесу, повідомляє «Урядовий кур’єр».

Майбутній підприємець успішно захистив свій проект під назвою «Донекопродукт» і збирається відкрити власне підприємство з виробництва продуктів здорового харчування.

Він планує працювати за двома напрямками. Перший – виготовлення фруктових екочіпсів, нарізаних слайсами, із абрикосів, яблук, груш, слив, апельсинів і лимонів. Другий – виробництво варених овочів у вакуумній упаковці.

За його словами, сировину він закуповуватиме у місцевих сільських виробників, а споживачам пропонуватиме смачну продукцію.

«Це буде натуральний продукт без консервантів, емульгаторів, глюконату натрію та інших хімічних добавок», – запевняє він.

На старт власного бізнесу фермер отримає кошти з обласного і місцевого бюджетів. Також він готовий докласти й свої заощадження. На ці гроші переможець придбає необхідне сучасне обладнання. Роман Кругляков планує працевлаштувати на підприємство трьох осіб.

Запустити виробництво продукції здорового харчуваннязбирається вже в жовтні цього року. Фермер хоче продавати її на вітчизняному ринку, але й не виключає можливості експорту. Тобто має намір сертифікувати свою продукцію у відповідності з нормами Євросоюзу, аби у майбутньому продавати її у країнах Європи.

Раніше повідомлялося, що бізнес на фруктових чіпсах окупається за два роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.