Українська плодоовочева продукція на ринок ЄС потрапляє переважно через Польщу. Невеликі виробники продають свої врожаї скупникам партіями до тонни, а ті, в свою чергу, формують експортні партії, як правило, некаліброваної продукції для Польщі. Про це розповіла Дар’я Гриценко, аналітик зовнішньої торгівлі агропродовольчої продукції УКАБ, передає «Фокус».

Після покупки таких партій польські покупці роблять їх доробку, сортують, упаковують українську продукцію і реекспортують в інші країни ЄС.

За твердженням експертів, Україна навіть теоретично не зможе вплинути на європейський ринок плодоовочевої продукції, так як обсяги нашого ринку дуже незначні в порівнянні зі світовим. За словами Гриценко, український ринок експорту фруктів і овочів становить $430 млн, а світовий — $188 млрд. 53% українського експорту плодоовочевої продукції, за її словами, йдуть до Європи і СНД, а решта 42% — в Азію.

Основа українського плодоовочевого експорту в Європу — тепличні огірки та помідори. І в 2017, і в 2016 році експорт томата склав близько 30 тис. т, огірка — 4,2 і 3,2 тис. т відповідно. І вже якщо щось і зможе зацікавити європейських покупців, то це саме ці два овоча, вважає Тетяна Гетьман, керівник Info-Shuvar.

Хоча і тут є свої нюанси: цогоріч Європа через посуху потребуватиме цієї продукції для переробки, але її якість і ціна все одно повинні бути прийнятними. Наприклад, ціна на українські овочі повинна бути нижчою за ціну європейських овочів не менше, ніж в два рази.

Також Гетьман вважає, що ЄС може виявити цікавість до українських заморожених овочів, але в Україні поки немає пропозиції. Більше того, ми самі їх імпортуємо, хоча заморозка у нас розвивається досить швидкими темпами.

У свою чергу Гриценко каже, що проблема української продукції далеко не в якості. Українські виробники повинні зрозуміти, що немає ніяких обмежень на поставку їх продукції в Європу, але можуть бути невідповідності їх товару вимогам ритейлера, з яким вони зібралися працювати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.