Beaver22 696x541

Білоруське машинобудівне підприємство «Бобруйскагромаш» закупило у українського «Агро-Імпульс.М» з Мелітополя партію запчастин на $56 тис. в березні 2017 року і, слідуючи контракту, мало сплатити 100% вартості замовлення протягом 45 днів. Так як контракт білорусами був порушений і гроші взагалі не були виплачені, український виробник подав до суду, повідомляє «РІА Мелітополь».

Через кілька місяців судових розглядів в Запорізькому господарському суді, «Бобруйськагромаш» виплатив борг за придбану продукцію, але цього разу відмовився платити штраф і пеню, сума яких склала близько 670 тис. рублів.

Чи буде українська сторона подавати до суду, щоб змусити «Бобруйскагромаш» виплатити штраф і пеню, поки не відомо.

У повідомленні також зазначено, що власником «Агро-Імпульс.М» є кандидат в депутати Мелітопольської міськради від «Опозиційного блоку» Ігор Кастін.

Компанія існує з 2001 року, і виробляє гідравлічні деталі і вузли для різних галузей, в тому числі сільськогосподарської. Крім того, здійснює випуск продукції за кресленнями замовника. Співпрацює з компаніями ближнього зарубіжжя, Балтії та близького сходу.