Міжнародна асоціація з поліпшення комунікацій (ACE) нагородила лауреатів в галузі сільського господарства, пише Western Farm Press.

Вони розділили між собою 10 нагород. Всі лауреати є фахівцями з комунікацій в галузі аграрного сектора.

Діана Нельсон, фахівець зі зв’язків з коледжем сільськогосподарських і екологічних наук, виграла два золота.

Одне — за дослідження «Вивчаючи характер свині», яке вона провела спільно з професором тваринництва Крістіною Хорбек. У цьому проекті розповідається про те, як поведінка і благополуччя свиней впливає на продуктивність м’яса.

Друге золото Нельсон отримала за створення веб-сторінки «Остання зупинка: холодніше нікуди». Вона присвячена дослідженню професора-тваринника Анни Тодхам про те, як зміна клімату впливає на полярні види тварин та риб.

Кеті Кітлі Гарві, фахівець зі зв’язків з Відділом ентомології і нематологіі Каліфорнийского университету, виграла золото за кращу новину: «Чому ці молоді люди хочуть стати ентомологами» — про дітей каліфорнійських мігруючих працівників.

Гарві також отримала срібло за одну зі статей в її блозі про метеликів, який вона пише з 2008 року на веб-сайті ANC UC, щоночі, з понеділка по п’ятницю.

Джим Даунінг, випусковий редактор журналу «Каліфорнійське сільське господарство», отримав золоту нагороду за щоквартальну публікацію досліджень, оглядів та новин про сільськогосподарські, природні і людські ресурси Каліфорнії. Вперше надрукований у грудні 1946 року, його журнал є одним з найстаріших постійних університетських видань.

Девід Сліфер, директор з маркетингу та комунікацій з Коледжу біологічних наук, виграв золото за презентацію на тему «Голуби-батьки», зосередившись на дослідженнях лабораторії Rebecca Calisi Rodríguez. Ребека є доцентом кафедри нейробіології, фізіології та поведінки тварин. У своїй доповіді Сліфер порівнює поведінку голубів в репродуктивний період з людською поведінкою.

Стів Елліот, координатор з комунікацій Західного центру з боротьби з шкідниками, виграв два срібла і бронзу: срібло за свій фоторепортаж «Американське арктичне сільське господарство: вирощування сільськогосподарських культур на Алясці».

Ще одне срібло — за збірку відеороликів «Плямистий золотий шкідник: загроза дубам Каліфорнії» і бронзу за щомісячну інформаційну розсилку новин «Західний фронт» того ж Центру.

Грегорі Ватрі, науковий співробітник коледжу біологічних наук, отримав бронзову нагороду за дослідженнями в галузі птахівництва в лабораторії Rebecca Calisi Rodriguez.

До слова, ACE — всесвітня асоціація PR-фахівців, педагогів та інформаційних технологів, що пропонує професійний розвиток і створення мереж для людей, які хочуть розширити свої знання про сільське господарство, природні ресурси, життя і гуманітарні науки.

Про досягнення лауреатів міжнародної премії ми детально розповімо в наступних публікаціях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...