344
Фото: ukrinform.ru

«Укрзалізниця» відмовляється подавати залізничні піввагони для транспортування мінеральних добрив аграріям. Про це повідомили в прес-службі компанії Ostchem, до складу якої входять Черкаський, Сєвєродонецький «Азот» і «Рівнеазот», передають «Українські Новини».

17 серпня керівництво зазначених підприємств направили відкриті листи Володимиру Гройсману, прем’єр-міністру України та Євгену Кравцову, голові правління «Укрзалізниці».

В листах стверджують: ситуація, що склалася, може призвести до зриву осінньої посівної в Україні та припинення роботи зазначених підприємств. Тому вимагають взяти під особливий контроль своєчасність та повноту виконання зобов’язань «Укрзалізниці» перед підприємствами групи.

Також вказується, що останнім часом підприємства зіштовхнулися з нестабільним і несвоєчасним поданням замовлених піввагонів, що призводить до несвоєчасного виконання зобов’язань заводу перед замовниками і ризику припинення або уповільнення виробництва. А це в свою чергу тягне за собою автоматичне подорожчання продукції.

Загалом для ефективної роботи кожен із заводів потребує щодня 20 піввагонів.

До слова, холдингова компанія Оstchem об’єднує підприємства азотної хімії Group DF, що належить українському бізнесменові Дмитру Фірташу.

Раніше повідомлялося, що у поточному році «Укрзалізниця» має намір придбати 7,4 тис. вагонів на зекономлені на закритті станцій кошти. З цієї кількості буде придбано 7 тис. піввагонів, 100 фітингових платформ для перевезення вантажних контейнерів і 137 зерновозів.