565767-6-696x476

Якщо раніше власного винограду українці споживали лише 2%, то зараз цей показник сягнув 10%. Про це на конференції розповів Дмитро Гордійчук, власник ІА «Інфоіндустрія», передає AgroPortal.

Проте експерт зазначає, що основною проблемою виноградарів лишається зберігання. «Тому ми не можемо «розтягнути» споживання винограду на весь рік», — говорить Гордійчук.

Як наслідок — значну частину доводиться імпортувати. Зазвичай імпорт розпочинається з вересня, і тоді на вітчизняних прилавках з’являється продукція з Туреччини, Молдови.

Це позначається на ціновій політиці. Якщо зараз виноград можна купити по 25 грн/кг, то вже у вересні він коштуватиме 35-40 грн, прогнозує Олексій Дорошенко, голова Асоціації постачальників торговельних мереж.

Гордійчук також розповідає, що основну частку ціни вытчизняного винограду додають саме перекупники. В сезон виноградарі змушені збувати свою продукцію навіть по 4-5 грн/кг. Поки вона дійде до столиці, ціна сягне всі 22 грн.

До слова, площі під виноградниками в останні роки в Україні знижуються. Якщо у 2013-му році вони оцінювалися в 67 тис. га, то зараз складають 41 тис. га. Проте урожай, зібраний у 2017-му, на 8% перевищив результат попереднього року.

Досягти високого валу фермерам допомагає покращення технологій вирощування. Торік урожайність винограду становила уже 99 ц/га, тоді як раніше збирали 86-92 ц.