Стартувало виробництво української горілки в місті Климовичі (Білорусь), про це повідомив на своїй сторінці Facebook Євген Черняк, голова наглядової ради холдингу Global Spirits.

У відео він показав лінію, з якої зійшла перша партія горілки «Мороша» і через кілька днів за нею послідує «Хортиця».

Черняк давно заявляв про перенесення виробництва з України за кордон.

«На жаль, платити податки і створювати робочі місця ми змушені тут, — каже він, ведучи стрім з Білорусі. — Через те, що відбувається з ринком алкоголю в Україні, враховуючи, що тут діє “Укрспирт”, який не тільки не бореться, але і сприяє контрафактному алкоголю, нам стало досить важко працювати».

За словами Черняка, в Україні високий рівень корупції, тому він як бізнесмен прийняв рішення працювати на найбільш ліквідних ринках. В Білорусі, за його словами, для його підприємства створені хороші умови, тут зрозумілі правила гри.

Поряд з виробництвом є хороший спиртзавод, свердловина з якісною водою. Крім того Черняк задоволений білоруським персоналом і дорогами, які «не порівняти з українськими». Відповідно, за його підрахунками, буде й інша вартість логістики.

“Це було непросте рішення, — підсумовує він, — але так працює ринок капіталу. Гроші шукають місця, де їм буде вигідніше, де буде кваліфікована робоча сила”.

Частково горілка з білоруського заводу бренду «Хортиця» піде на експорт в США.

1 вересня Черняк пообіцяв дати пряму трансляцію запуску аналогічного заводу в Баку. А з 10 листопада виробництво стартує в Х’юстоні (штат Техас, США).

«На суми виробленої на цих заводах продукції зменшиться виробництво в Україні, — написав Черняк в пості. — Але дуже сподіваюся, що все налагодиться в Україні. Гірше бути вже не може».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.