«НІБУЛОН» до наступного сезону планує збільшити потужності відразу п’яти зернових терміналів у Миколаївській, Херсонські та Запорізькій областях.

Компанія інформує, що додаткові ємності збудують на філії «Вознесенська» (22 тис. т), «Голопристанська» (20 тис. т), «Хортиця» (16,5 тис. т), «Кам’янка-Дніпровська» (16 тис. т) та «Новоодеська» (10 тис. т).

Наступні об’єкти, враховуючи попит на перевантажувальні термінали та зерносховища, вже будуватимуть більшими — по 96 тис. т кожен замість 76 тис. т, зазначають в «НІБУЛОНі». Зокрема це стосується проектів у Мар’янському (Дніпропетровська обл.) і Тернівці (Запорізька обл.), які планують реалізувати вже наступного року.

На даний час агрохолдинг завершує монтаж нових ємностей для зберігання зернових, бобових та олійних на 20 тис. т в Полтавській області. Загалом потужності зберігання зерна в компанії сягнули 2 млн т.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зернова компанія планує також інвестувати $2 млрд у будівництво нових зерносховищ і транспортних барж в районі дельти Нілу в Єгипті. Нові зерносховища будуть зведені на двох ділянках поблизу портів Олександрії і Дамієтти.

Недавно «НІБУЛОН» залучив $80 млн кредиту у консорціуму європейських банків. Ця сума піде на поповнення оборотного капіталу для закупівлі та експорту сільгосппродукції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.