Ізраїльські фермери збирають персики, нектарини і сливи трохи раніше їх дозрівання не для того, щоб вони доходили в процесі транспортування або продажу, як це роблять в більшості випадків, а тому що стиглими їх часто крадуть прямо з ферм, повідомляє АгроЮг.

Для того, щоб плоди дозріли під захистом від зловмисників, їх поміщають в спеціальні камери, наповнені газом етиленом, розповыдає Една Песис, консультант Міністерства сільського господарства Ізраїлю.

Етилен, який є самим виробленим органічним з’єднанням у світі, служить природним гормоном дозрівання, що прискорює процес. Такий метод доведення до кондиції практично не впливає ні на смак плодів, ні на вміст у них корисних речовин, запевняє експерт.

До речі, етилен природним чином виділяють яблука, і якщо, приміром, зеленуваті авокадо або банани потримати поруч з ними, вони швидко дозріють. Завдяки цій властивості яблука ізраїльтяни не піддають додатковій обробці етиленом.

Яблука при продажу повинні залишатися жорсткими, а персики, нектарин і сливи навпаки — соковитими і м’якими, пояснюють фахівці.

Ізраїльські фермери, побоюючись крадіжок, прибирають плоди зеленими, поміщають їх у етиленові камери, де термін дозрівання повністю контролюється температурним режимом всередині.

Таким чином фермер може точно розрахувати, в який день він зможе виставити товар на продаж.

Наприклад, якщо продукт можна притримати, то термостат виставляється на 15 градусів. А в тому випадку, коли покупець подзвонив і попросив доставити йому стиглі персики через день-два, ручка виставляється на позначку 25 градусів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.