На фермі у м. Первомайську (Миколаївська область) вирощують, консервують та продають незвичайну органічну продукцію. Поряд з традиційними томатами чи патисонами тут збирають бамію, трюфельну картоплю Віталот.

Бамія

Також експериментують з мелотрією або мексиканським огірком. Остання має вигляд ліани, зовні схожа на кавун, але плоди розміром з виноградини – на смак як огірки.

Мелотрия

Як розповідає в інтерв’ю Food&Mood Ян Островський, засновник ферми, овочівництвом він займається кілька років. Аби розпочати справу, знадобився невеликий капітал. Тоді Островський знайшов землю для вирощування овочів, орендував приміщення для переробки.

Зараз ферма займає площу 2 гектари. Щороку культивована земля розширюється, також згодом планують побудувати теплицю для вирощування розсади.

«У нас немає штатного агронома, але з професіоналами консультуємось. Через те, що вирощуємо незвичні овочі і в органічних умовах, доводиться шукати інформацію в іноземних джерелах, бо для вітчизняних спеціалістів це щось зовсім нове», — говорить фермер.

Всі рослини знаходяться на краплинному зрошенні. Разом з водою вносяться також добрива та біопрепарати. Врожай збирають вручну. Сортують, миють та відправляють найкраще на консервацію.

Островський додає, що цьогоріч на фермі запускають новий консервний цех, який працюватиме за стандартами НАССР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...