В Україні скорочується частка молока, яке здається на переробку населенням. Про це на своєму Facebook повідомив Максим Фастєєв, аналітик молочного ринку.

За його словами, зазвичай найвища частка молока від населення спостерігається в червні. В поточному році вона склала всього 37%, хоча очікувалося всі 40%. Для порівняння, у 2012-му цей показник знаходився на рівні 50% від загального обсягу сировини для переробки.

Аналітик вважає, що до 2022 року переробка молока могла б мати такий розклад:

  • 5% залишаються під технічний казеїн,
  • 10% укрупнюються/об’єднуються у форматі сімейних ферм, покращують якість і переходять у категорію сільськогосподарських підприємств (благо, і закон відповідний нещодавно прийнятий),
  • 5-10% покращують якість (до 1-го сорту) в форматі кооперативів,
  • іншим 5-10% доведеться йти з ринку або обходити систему (з ризиками відповідальності).

Фастєєв також додає, що 10 років тому другосортне молоко займало до 60% ринку переробки. А сорт екстра в Україні тоді навіть не існував.

До речі, за підсумками 1 півріччя 2018 р. українські молочні заводи переробили 2,1 млн т молока базисної жирності. Приблизно 67% сировини надійшло від сільськогосподарських підприємств. Частка молока екстра склала 21%, вищого сорту – 38,9%, першого – 33,9%. Другого сорту надійшло лише 6%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...