Агрохолдинг UkrLandFarming українського бізнесмена Олега Бахматюка попередньо домовився з державним «Ощадбанком» про врегулювання питання з погашенням $100-мільйонного боргу. Про це заявив Олександр Паращій, керівник аналітичного відділу Concorde Capital, коментуючи оголошення про фінансову реструктуризацію по ряду компаній, що входять в структуру UkrLandFarming і Avangardco.

Зокрема, заявки подані від ТОВ «Імперово фудз», ПАТ «Агрохолдинг Авангард» та ПАТ «Райз-Максимко».

Перші збори залучених кредиторів призначено на 16 серпня.

В оголошеннях не вказується ні розмір зобов’язань, ні можливі параметри угоди з реструктуризації. Однак, як повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на топ-менеджера компанії Ігоря Петрашко, деталі з’являться вже через місяць.

В Concorde вважають, що теоретично, інші місцеві кредитори UkrLandFarming теж можуть приєднатися до угоди. Наприклад, «Укрексімбанк». Але це навряд чи є частиною глобальної угоди по виплаті боргів перед держструктурами.

«Новина позитивна для «Ощадбанку» і виглядає нейтральною для власників облігацій UkrLandFarming і Avangardco, які ще не домовилися про реструктуризацію облігацій», — говорить Паращій.

При цьому він додає, що для підтримки бізнесу UkrLandFarming, важливо, аби Бахматюк таки здійснив операцію з реструктуризації з державними структурами (Національним банком України та Державним фондом гарантування вкладів), яким він повинен понад $700 млн, за оцінками Concorde Capital.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.