Фото: Wall Street Journal

Компанія PepsiCo заявила, що обрала на посаду Ради директорів 54-річного Рамона Лагуарту. Він змінить в кріслі CEO найбільшого світового виробника напоїв 62-річну Індру Нуйі, яка керувала компанією 12 років.

Нуйі, що народилася і почала кар’єру в Індії, стала першою і поки єдиною жінкою і першої іноземкою, яка керувала PepsiCo.

«Коли я росла в Індії, я ніколи не думала, що очолю таку екстраординарну компанію», — говорить вона.

З 31 грудня 2006 року, коли Нуйі почала керувати PepsiCo і до кінця 2017-го загальний дохід акціонерів виріс на 162%. Виручка компанії збільшилася з $35 млрд до $63,5 млрд.

Лагуарта стане всього лише шостим гендиректором компанії з термін її заснування як PepsiCo — з 1965 року, коли компанія об’єдналася з виробником чіпсів lay’s.

У цілому істория виробництва напою Pepsi-Cola налічує більше сотні років. Розвитку PepsiCo багато в чому сприяла конкуренція з її головним візаві — The Coca-Cola Company.

“Індра збільшила доходи більш ніж на 80%, випередивши наших суперників, додаючи по мільярду майже щорічно”, — підкреслив голова правління компанії Ян Кук.

Уродженець Барселони, Лагуарта визнаний керівництвом і акціонерами PepsiCo гідним наступником Нуйі. З вересня 2017 року він працював на посаді президента компанії, раніше курирував країни Східної Європи і Африки на південь від Сахари — найскладніші ринки світу.

До PepsiCo Лагуарта працював у “Chupa Chups”, має ступінь MBA в ESADE Business School в Іспанії і ступінь магістра в галузі міжнародного менеджменту в Thunderbird School of Global Management в США. Говорить декількома мовами: англійською, іспанською, французькою, німецькою та грецькою.

Раніше ми повідомляли, що PepsiCo починає працювати з картоплярами України, щоб виробляти чіпси.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.