ПАТ «Аграрний фонд» розпочав реалізацію започаткованої минулого року програми з продажу аграріям мінеральних добрив українського виробництва. Сільгоспвиробникам постачатимуть аміачну селітру (марки Б), карбамід (марки Б) та вапняково-аміачну суміш (ВАС), повідомляють у компанії.

Зазначається, що мета цієї програми — запобігти дефіциту міндобрив на українському ринку та стримати цінові коливання. Торік «Аграрний фонд» закупив 245,4 тис. тонн мінеральних добрив загальною вартістю 1,88 млрд грн, з яких сільгоспвиробникам продав 61,3 тис. тонн. 

Реалізація продовжиться і зараз. Аби стимулювати попит, фермерам обіцяють знижки та відстрочки платежу при укладенні форвардного контракту. Також підприємством підготовано склади для зберігання та відвантаження продукції у більшості регіонів.

До слова, раніше Андрій Радченко, голова “Аграрного фонду”, розповідав, що подібними інтервенціями вони реалізують державну політику з урегулювання ситуації на ринку. Тоді ж Радченко зазначав, що при реалізації добрив підприємство не гнатиметься за маржою, можлива націнка складе десь 5%. 

З аналогічною метою фонд проводить реалізацію борошна. Таким же чином вдається стабілізувати ціни на ринку зерна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.