2226935
фото: motoblok-tata.com.ua

Українським аграріям стає вигідніше продавати запчастини, ніж реалізовувати сільгосптехніку.

За словами Дмитра Бородія, генерального директора «АМАКО Україна», рентабельність продажу сільгосптехніки становить приблизно 5-8%, а запчастин може досягати і 20%, повідомляє Аgravery.

«Останні два роки ми зосереджуємо увагу на розвитку післяпродажного обслуговування, підвищення кваліфікації сервісних інженерів», — додав він.

Дійсно, майже кожного місяця в Україні з’являються нові сервісні центри. Зокрема, ТОВ «Торговий дім «Агроальянс» відкрив у Кропивницькому структуру із обслуговування та продажу техніки Case IH, на Вінниччині запрацював сервісній центр «РДО Україна», що буде обслуговувати машини «John Deere», в Одеській області з’явився центр компанії «Цеппелін Україна».

Деякі компанії навіть починають готувати на базі центрів власні кадри. Наприклад, «Агросем» відкрила «Школу сервісного інженера», де будуть навчати випускників та студентів останніх курсів аграрних вузів кваліфікованій практичній роботі з технікою John Deere та стандартам її обслуговування.

В Україні працює багато техніки радянської і більш пізньої епохи, пояснюють експерти розвиток ринку запчастин. Наприклад, у 1998 році українські аграрії купили значну її кількість під державні гарантії.

Також до країни постійно надходить вже бувша в користуванні техніка з Європи та США. Вона краща за «Дон» чи «Ниву», але також потребує якісного ремонту. Починаючи від заміни фільтрів, гідравлічних шлангів і закінчуючи ходовою і двигуном.

На розвиток сегменту також вплинула криза. Сільгоспвиробники у 2014 році через економічну кризу, що виникла внаслідок політичних подій в країні та військової агресії з боку Росії, припинили купувати нові машини, а ремонтували старі.

«Через це ринок запчастин і збільшився в рази, — розповідає Валерій Берлет, директор аналітичної компанії «Марком». — Але з часом все повернулося на круги своя. Через два роки стався справжній «бум» на сільгосптехніку, а в 2017-му імпорт машин сягнув рекордних $1,2 млрд».

Аде ринок запчастин розвивається, як і ринок сільгосптехніки, підкреслює експерт. На сьогодні він складає $400 млн, та велику його частку займають країни СНД. Лідером є «МТЗ».

За оцінкою Берлета, ринок запчастин для сільгосптехніки займає приблизно 30% від об’єму продажу техніки. Великий відсоток пов’язаний із нижчою якістю тракторів із СНД в порівнянні з європейськими та американськими брендами.