Олег Козоріз, колишній підприємець, що займався деревиною, кілька років тому викупив приміщення старого радгоспу у Жукотині та взяв у оренду ділянки односельців, щоб розпочати власну аграрну справу, повідомляє «Дзеркало media».

Оскільки радгосп розпався давно, багато чого було розграбовано, а територія поросла чагарниками. Тому Козоріз зі своїми братами взявся не лише за відновлення приміщень, але й за боротьбу із заростями.

Брати придбали «Білоруса», докупили приміщення. Земельні ділянки почали засівати пшеницею, ячменем та соєю. Купили і п’ятьох свиноматок.

Оскільки досвіду у аграрній справі у чоловіка не було, про усі тонкощі дізнавався з Інтернету.

Потім сталася революція і чоловік став активним волонтером, а вже згодом добровільно пішов на фронт. Справи по господарству передав братові, а коли повернувся почав працювати зі ще більшою наснагою.

Зараз ферма обробляє близько 200 га угідь та утримує 300 свиней, вага яких сягає більше 500 кг. У відреставрованих приміщеннях ферми свині розподілені за породами, віком та статтю. За ними ведеться цілодобовий відеонагляд.

Fermer Zhukotyn 18

Крім того, у приміщенні ферми завжди грає музика. Як стверджує Козоріз, для свиней, хоча і персонал не має нічого проти. А персоналу тут, слід зазначити, крім самого фермера, ще дві людини.

Зупинятися на досягнутому фермер не збирається і говорить, що на місці бетонного каркасу, що є поруч, скоро з’явиться корівник.